Jump to content
RaidFight.eu
  • Sign Up
Sign in to follow this  
Kazuma

Moderator Polskiego działu - Temat Informacyjny Serwera

Recommended Posts

Witam Państwa

Jestem Kazuma miło mi was poznać, jestem moderatorem naszej Polskiej sekcji forum.

Będę dbał tutaj o porządek, aby nie było zbędnego spamu.

Dodatkowo chce, aby każdy player wyraził swoje zdanie na temat działania serwera jak już wystartuje, możecie zadawać wszystkie pytania w tym temacie oraz chętnie udzielać sugestii jak usprawnić pewne rzeczy, zasugerować co zmienić itp.

Liczę na miłą współpracę z wami ( Playerami ).

Pozdrawiam serdecznie

Kazuma.

12 minutes ago, JokeJR said:

Nie prowadzilas moda na Dexie ?

Nie prowadziłem, jestem nową osobą tutaj na forum całkowicie bezstronną.

Edited by Kazuma

Nie mogę się zalogować.

Co zrobić jak pokazuje "Password does not match this account. Confirm your account information and log in later."?

I jak potwierdzić account information?

48 minutes ago, GnurlPL said:

Nie mogę się zalogować.

Co zrobić jak pokazuje "Password does not match this account. Confirm your account information and log in later."?

I jak potwierdzić account information?

Z nowego też nie działa

Posted (edited)

W grze jest automatyczne tworzenie kont podczas logowania. Nie możesz używać znaków, ponieważ wtedy też wyskakuje taki komunikat. 

Edited by Hao
  • Thanks 1

8 minutes ago, Hao said:

W grze jest automatyczne tworzenie kont podczas logowania. Nie możesz używać znaków, ponieważ wtedy też wysakkuje taki komunikat. 

Dzięki

On 3/1/2020 at 2:00 PM, GnurlPL said:

Dzięki

Dokładnie jest automatyczne 🙂 dodatkowo musisz ustawić "second password" kolega wyżej mnie uprzedził z odpowiedzią.

hej, co zrobic jak "nie pamietam drugiego hasla"? oczywiscie pamietam je ale wpisuje i mi gre wylacza mozna jakas je zmienic albo no nie wiem cokolwiek ?? czy juz postac do wywalenia ?

22 hours ago, LuckyLuck999 said:

hej, co zrobic jak "nie pamietam drugiego hasla"? oczywiscie pamietam je ale wpisuje i mi gre wylacza mozna jakas je zmienic albo no nie wiem cokolwiek ?? czy juz postac do wywalenia ?

Napisz wiadomość prywatną do osób z Administracji - przedstaw dokładnie co się stało i jaki masz problem z hasłem.

Myślę, że bez problemu coś się da zrobić bo był nie tak dawno podobny przypadek.

23 hours ago, LuckyLuck999 said:

nie klikaj enter tylko kliknij myszka proceed

Panowie, sciągnąłem klienta, zainstalowalem, rozpakowalem plik system i z niego odpalam gre. Włącza mi sie okienko gdzie wpisuje login no i wymyslam haslo - klikam ENTER - nic sie nie dzieje. O co kaman ? 😉

On 3/25/2020 at 6:48 PM, basket said:

Panowie, sciągnąłem klienta, zainstalowalem, rozpakowalem plik system i z niego odpalam gre. Włącza mi sie okienko gdzie wpisuje login no i wymyslam haslo - klikam ENTER - nic sie nie dzieje. O co kaman ? 😉

Poradziłeś sobie z problemem ?