Jump to content
RaidFight.eu
  • Sign Up
Sign in to follow this  
Kazuma

Regulamin Serwera

Recommended Posts

kJJKVzn.png Nielegalne działania

- Jeśli zalogujesz więcej niż 9 kont z jednego adresu IP będzie skutkowało to 2880 minutowym ( 48 godzinnym ) więzieniem

- Używanie bota Adrenaline w pierwszym czasie ban wynosi 24 godziny. Wszystkie Itemy oraz adena zostaną skasowane. Za drugim razem będzie przysługiwał ban permanentny.

- Aktywny GameMaster zawsze sprawdza grę w trybie "Invisible". GameMaster będzie sprawdzał aktywny ruch graczy, wszystkie podejrzane ruchy sktktować będą banem.

- Nie ma znaczenia, że player nie jest w trybie AFK ( away from keyboard ) w tym czasie, zostanie zbanowany bez uprzedzenia.

!Perspektywa Administracyjna RaidFight

- Nie obchodzi nas, że nie możesz dostosować się do panujących reguł na serwerze, są tony różnych serwerów, gdzie możesz grać jak chcesz.

- Nie popełniamy błędów z banami. Jeśli zostałeś zbanowany nie marnuj swojego czasu na kontaktowanie się z GameMasterem - nie kwestionuj jego decyzji.

 

5xhUdZt.png Czat

- Spamowanie tekstu na czacie za pomocą automatycznych programów będzie skutkowało  2880 minutowym ( 48 godzinnym ) chat banem.

- Obrażanie playerów na dowolnym czacie jest dozwolone. Jeśli ci to przeszkadza użyj opcji /block [ character name ] nie będziesz otrzymywał ani widział wiadomości od playera, który cię nęka.

- Obrażanie serwera oraz Nekysa/Marii na dowolnym czacie innym niż Hero czat będzie skutkowało 5760 minutowym ( 96 godzinnym ) chat banem.

- Obrażanie serwera oraz Nekysa/Marii na Hero czacie będzie skutkowało 5760 minutowym ( 96 godzinnym ) chat banem.

- Rozmawianie na Hero czacie w innym języku niż Angielski będzie skutkowało 2880 minutowym ( 48 godzinnym ) chat banem.

NTkUzxs.png Oszustwa - Nadużycia

- Próby oszustwa za pomocą offline sklepu z mylącym tytułem ( przykład : scam Ancient Adena / Sop/Gemstone D ) będzie skutkowało 2880 minutowym ( 48 godzinnym ) więzieniem

- Używanie/Nadużywanie bugów bez zgłoszenia będzie skutkowało 2880 minutowym ( 48 godzinnym ) więzieniem

- Podszywanie się pod GameMastera będzie skutkowało 2880 minutowym ( 48 godzinnym ) więzieniem

 

 

Edited by Kazuma
  • Perfect 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...