Jump to content
RaidFight.eu
  • Sign Up
Sign in to follow this  
Paweł Trendel

Kilka pytań na dobre rozpoczęcie gry

Recommended Posts

WItam,

Od kilku dni myślę nad powrotem do gry, jakaś nostalgia mnie naszła 😄 Jestem starym graczem, zaczynałem od C4 server Dragon Network, to było z 15-16 lat temu 😮 
Zauważyłem, że startuje świeży server interlude z niskimi ratami, taki na którym chciałbym dłużej pograć i mam parę pytań.

Na tym serverze można mieć do 3 aktywnych kont na raz i myślałem żeby zrobić na początek spoila i do tego zastanawiam się jakich 2 supportów wybrać. Myślałem żeby zrobić WC+BD. W późniejszym etapie jak już uzbieram trochę adeny myślałem aby zrobic glada lub tyrka jako main, ewentualnie summonera WK więc WC+BD będą jak znalazł. 
Co o tym myślicie?

Druga sprawa jaka mnie męczy to czy na interlude jest great wolf z ekwipunkiem od pet managera? Chciałbym aby pomagał mojemu spoilowi w zabijaniu mobków w cata/necro, bo samym spoilem będzie leciało jak krew z nosa. No i czy w ogóle jest sens tak sie męczyć z wilkiem który zabiera 35%? expa? Raty 3x to według mnie bardzo mało samo levelowanie 3 postaci na raz w party będzie wyzwaniem a co dopiero jak wilk będzie zabierać dodatkowe 35% expa. Jest to dobry pomysł czy raczej sobie odpuścić póki nie wyleveluje bufferów do minimum 61lvl?

Polecacie jakieś questy robic podczas levelowania do tego minimum 61 lvl żeby dodatkowo sobie dorobić?

Pozdrawiam wszystkich,
Paweł

Siemka.

Levelowanie nie powinno być tragiczne. Są dostępne runy, które dają mocnego kopa. Ja prawdopodobnie zaczne samym spoilem i bd by szybciej wbić lvl z racji, że są dostępne scrolle z buffami od pp. Potem po uzbieraniu hajsu zmiana na główną postać i wtedy podpinka pp/wc.

A co z wilkiem w interlude? Mozna bylo na 55 zmienic go w great wolf i kupic eq u pet managera?

Poki co pogrywam sobie na l2 mordor ktory wystartowal miesiac temu, specyfikacja bardzo podobna do raid fight i okolo 1800 online. Gra sie bardzo przyjemnie i zastanawiam sie czy by tam nie zostac na dłużej. 

9 minutes ago, Paweł Trendel said:

A co z wilkiem w interlude? Mozna bylo na 55 zmienic go w great wolf i kupic eq u pet managera?

Poki co pogrywam sobie na l2 mordor ktory wystartowal miesiac temu, specyfikacja bardzo podobna do raid fight i okolo 1800 online. Gra sie bardzo przyjemnie i zastanawiam sie czy by tam nie zostac na dłużej. 

Nie, tego nie było na IL. Great Wolfy itd zostały dodane jeśli się nie mylę na HB. 

6 hours ago, Hao said:

Nie, tego nie było na IL. Great Wolfy itd zostały dodane jeśli się nie mylę na HB. 

Ok dzięki. 

Wiadomo już ile będzie kosztować konto premium na miesiąc? Imo offline shop w głównych miastach tylko dla kont premium to niesprawiedliwa opcja, offline powinien być dla każdego taki sam. Mam przynajmniej nadzieję że taki premium na miesiąc to kilkanaście złotych

Just now, Paweł Trendel said:

Ok dzięki. 

Wiadomo już ile będzie kosztować konto premium na miesiąc? Imo offline shop w głównych miastach tylko dla kont premium to niesprawiedliwa opcja, offline powinien być dla każdego taki sam. Mam przynajmniej nadzieję że taki premium na miesiąc to kilkanaście złotych

1 coin = 1 euro. Czyli 5 euro za PA

1 hour ago, Hao said:

1 coin = 1 euro. Czyli 5 euro za PA

No to nie ma tragedii, byle by był duży online ~1000 osób (nie botów, offline shopow) i bez lagów jak na l2 mordor i będzie można coś pograć 🙂

Siemanko.
Pytanie odnośnie tej doty, gdzieś jest jakaś rozpiska co i jak oraz za ile? Bo jakoś grzebie na forum i wyszukać tego nie mogę. Z góry dzięki za podpowiedź, pozdrówka

Planowałem wystawić pełno sklepów do skupu matsów ale musiałbym na każdym koncie mieć aktywowane konto premium aby w głównych miastach stawiać sklepy prawda? To troche psuje mój interes, płacić 5 euro za miesiąc na każdym boxie to słaby pomysł

6 minutes ago, Olo936 said:

Na zadnym innym serverze nie widzialem, zeby offline shopy byly platne z doty. 

4 euro na 3 dni... Bankructwo gwarantowane 😞

Wszystkie wioski typu gludio, dion itp oraz monster derby track sa darmowe dla wszystkich, jedynie duze miasta jak giran czy aden beda platne   jesli chodzi o offline shopy. W sumie to jest x3 interlude, przez pierwszy miesiac jak nie dłużej będzie wysyp sklepow w wioskach a duze miasta beda puste. 
Nie zapominajcie ze teleport kosztuje sporo adeny i nikt nie bedzie chcial jej tracic zeby latac do giran i z powrotem

Moim zdaniem bardzo dobrze ze jest z doty... przez to miasta nie beda martwe... 

Paweł daj sobie spokój z l2, dzisiejsze servery tylko popsują Ci obraz tej gry który z pewnością jest pozytywny z czasów świetności, mamy 2020 rok, wszyscy grają w CP, nie ma tego klimatu, kronika ma 15 lat a server taki jak ten dalej pobugowany jak sam skurwysyn, ludzie uciekają z serverów jak szczury z byle powodów tłumacząc się chujwieczym tylko po to żeby kilka dni później zaczynać już na nowym, i to nie tylko CPki ale GŁÓWNIE solo gracze, taka rada od kogoś kto po tych interludach skacze ale nie przeszkadza mu ciąganie boxów i granie w ramach czasowych CPków