Jump to content
RaidFight.eu
  • Sign Up

Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie.

Jako iż od paru dni non stop przewija się temat polskich klanów bez żadnego echa, to postanowiłem zadziałać.

Mianowicie iż troszkę Nas jest zdecydowałem się założyć klan, z nadzieją zjednoczenia się pod jednym crestem z możliwością wspólnej zabawy 😈

Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że bardziej jestem "pomysłodawcą" i chcę wykonać ten tzw. pierwszy krok, bo mam wrażenie iż każdy obawia się go zrobić. Osobiście nie nadaję się na lidera, gdyż mimo swojego doświadczenia w L2 jestem mało dysponowany przez zawód jaki wykonuję czyli w grze jestem mniej niż pewnie większość z Was. Dlatego też założę klan postaram się to na początku dźwignąć, a jak zbierze się grupka ludzi to wspólnie zadecydujemy, kto będzie pełnił funkcję lidera/vcla itp. a ja w miarę swoich możliwości będę pomagał.

Moja wizja jest nastawiona na grę casualową, bez żadnych ciśnień, dla wspólnej zabawy i dla ludzi - ta gra jest dla Nas, a nie My dla gry.

Nie stawiam nacisku na CP czy granie solo, kto co woli. Wiadomo kto może, niech gra w CP, a komu czas na to nie pozwala niech gra solo lecz liczę też że znajdą się ludzie którzy będą pomagać tym którzy mają mniej czasu na grę bądź grają cięższą postacią jak heal/support.

Wszelkie rzeczy dociągniemy razem, ale również nie zdziwię się jak ów projekt nie wypali.

Traktujmy to jako zabawę !

Jeżeli są chętni to zapraszam tutaj w postach/pw na forum bądź po 21 w grze "Zaksur

Ps. Luźne pomysły na nazwę klanu mile widziane! Moja propozycja to Aristocracy

• Perfect 2

Posted (edited)

Spoko nazwa, jestem chętny na dołączenie do klanu i przekonamy się ilu nas będzie 🙂
Póki co mam parę postaci po 25 lvle to w grze się dogadamy kogo dodać 

Edited by Tomasz Pytlewski

Super, że są jeszcze typowo casualowi playerzy 🙂 bo w obecnych czasach typowe skoczki oraz samo CP ( nie ukrywam, że swojego czasu dużo w CP grałem i mi się też podobało )