Jump to content
RaidFight.eu
  • Sign Up
Treys/DTM

Luźne Rozmowy

Recommended Posts

Zapowiada się fajnie. Jeśli nie odwalą jakiegoś kupsztala w donate shopie to może być naprawde miło, bo widać, że zainteresowanie jest i to naprawde spore. Pozostaje czekać na oficjalne raty i kronike (ale to raczej formalność, że c6 x3) i reszte 🙂

2 hours ago, kseNon said:

Zapowiada się fajnie. Jeśli nie odwalą jakiegoś kupsztala w donate shopie to może być naprawde miło, bo widać, że zainteresowanie jest i to naprawde spore. Pozostaje czekać na oficjalne raty i kronike (ale to raczej formalność, że c6 x3) i reszte 🙂

Generalnie grałem na 2 poprzednich wersjach, także jestem stałym bywalcem niestety nie tym razem 🙂 mogę wam jednak zapewnić że "Donate" nie wpłynie znacząco na rozgrywkę tak jak na poprzednich wersjach także nie ma się o co martwić 🙂 @Nekys dbał o poprzednie serwery, także tutaj nie będzie inaczej.

Stay Tuned ! 🙂

• Perfect 1

Z tym dbaniem o pierwszy server przez @nekys to nie jestem do konca przekonany, ale jak to mowia kazdy ma lepsze i gorsze dni. Natomiast potwierdzam co napisal @Treys/DTM donate nie bedzie mial znaczacego wplywu na rozrywke.

Pdk.

Cześć PL

Ludzie mam pytanie dotyczące klanu i jakiejś ekipy na rozpoczęcie gry.
Poza tym mam do wszystkich wielką prośbę i pomysł. Zróbmy tak, żeby chociaż na początku nie walczyć między sobą a jednak z innymi 🙂

wiem że nikt nie dokopie Polakowi jak Polak, ale myślę że na początku lepiej skupić się na innych 😛

Edited by Nethe

Hahahah :D, ten co dowalił 😄 Tylko jest jeden problem, jak dowiemy się kto jest Polakiem 😄 Nicki z reguły nie zdradzają narodowości, chyba że ktoś z końcówką PL jest hah 😄

Bardziej chodzi o to, że nie musimy być wszyscy w jednym klanie, ale z reguły wiemy, które klany są PL a które nie i nie musimy się od razu nastawiać na anihilację innych Polskich klanów 😄

Obstawiam, że będą dość spore problemu na początku z ddos jak to wcześniej bywał.

To ja zadam pytanie z innej beczki.
Ile czasu poprzednie edycje stały i z jakim średnim online. 
Np 1 rok i średni online 1k czy coś takiego . 
Czekam na jakieś konkretne info . 
Z góry dzięki

16 hours ago, Drax said:

To ja zadam pytanie z innej beczki.
Ile czasu poprzednie edycje stały i z jakim średnim online. 
Np 1 rok i średni online 1k czy coś takiego . 
Czekam na jakieś konkretne info . 
Z góry dzięki

1. Edycja jak dobrze pamiętam coś ponad 7 lat i chyba 5 miesięcy na plikach L2DC - stał najdłużej początkowo online był jakoś 200-300 ludzi , po 1,5  roku już liczba wzrosła do 900-1200 jak pamiętam, w 3 roku było to już powyżej 4500 i utrzymywało się to bardzo fajnie 🙂 a później już stopniowo spadało do 2000-1500 , ale na samym końcu tych 7 lat nadal było to jakieś 300 grających - mowa tutaj o grających a nie boxach, możesz sprawdzić na youtube masy filmów z różnych lat

2. Edycja była na plikach Off ale był to błąd i server przetrwał dobry 1 rok i kilka miesięcy ze względu na późniejsze bugi, które zniszczyły trochę rozgrywkę... ale mimo to fajnie się grało 🙂 i było coś około 800-1000 graczy.

3.Edycja nie wiem jak się zapowiada bo nie jestem w temacie już jakiś czas i nie znam liczby jakie pojawiają się na innych serverach

2 hours ago, tomek99 said:

Będą dostepne za adene questy na 2 profesje?

Nie ma takiej informacji na ten moment. 

2 osoby potrzebne do luźnego cp , bez spiny

Człon cpka jest wieloletni , Szukam dwóch nowych graczy aby zapełnić brakujące luki.

Czy wie ktoś może ile przewidziane jest czasu na interlude zanim przejdzie na inna kronike .
może ktoś rozmawiał z administracja czy coś albo ile średnio czasu to wychodziło na poprzednich edycjach.

z góry dzięki 

3 hours ago, Drax said:

Czy wie ktoś może ile przewidziane jest czasu na interlude zanim przejdzie na inna kronike .
może ktoś rozmawiał z administracja czy coś albo ile średnio czasu to wychodziło na poprzednich edycjach.

z góry dzięki 

Admin sam tego nie wie, gdzieś tam w dyskusjach przewijają się 3 miesiące ale w praktyce to zależy czy w ogóle będzie tyle ten serwer stał, bo przecież wiemy jak aktualnie scena L2 wygląda. No i też zobaczymy ile mu taki update ewentualnych problemów przyniesie. 😕 Ogólnie to admin od czasów zakończenia ankiet dotyczących rat itd. siedzi coś cicho na forum. 

20 hours ago, JokeJR said:

2 osoby potrzebne do luźnego cp , bez spiny

Człon cpka jest wieloletni , Szukam dwóch nowych graczy aby zapełnić brakujące luki.

Ile płacisz za grę w cp? xDD

2 minutes ago, Eddie said:

Ile płacisz za grę w cp? xDD

rekrutuje tylko osoby, które mają dwie ręce

59 minutes ago, Balsha said:

rekrutuje tylko osoby, które mają dwie ręce

xD Tu jest Polska sekcja, Czeska niżej jest kokot.