Jump to content
RaidFight.eu
  • Sign Up
Kitsune

Nowy gracz potrzebuje pomocy ^^

Recommended Posts

Moja postać to Elven wizard 25lvl. W L2 gram pierwszy raz i bardzo mi się podoba ale...

krótko mówiąc, nie za bardzo potrafię się odnaleźć w świecie gry po tym jak gra "wykopała" mnie z wioski elfów, zrobiłem tam raczej zdecydowaną większość questów.
Prosiłbym o porady co robić, gdzie ekspić, może jakieś must have questy, dodam tylko że raczej nie interesuje mnie granie w grupie, wolę zostać samotnym wilkiem.

Z góry dziękuję za wszelką pomoc ^^

Questy w L2 raczej rzadko się robi, większość się nie opłaca, nie to co w wowie.

Jak chcesz się nauczyć gry to znajdź grupę. Tak będzie najszybciej i najłatwiej. Albo kogoś kto się zna i Ci powie kilka ważnych rzeczy

3 hours ago, Tomasz Pytlewski said:

jak chcesz grać solo to polecam summonera 

Mam aktualnie 2 zaklęcia na jednorożce ale nie mogę ich użyć i w sumie nie do końca wiem dlaczego :v

40 minutes ago, Kitsune said:

Mam aktualnie 2 zaklęcia na jednorożce ale nie mogę ich użyć i w sumie nie do końca wiem dlaczego :v

Jak najedziesz na skilla i przeczytasz to jest tam napisane, że prawdopodobnie potrzebujesz kryształów, by przyzwać konia

3 hours ago, Wallace said:

Jezu jaki uroczy temat 🙂

Jak tylko mogę to na własną rękę przeszukuję internet w celu znalezienia informacji, ale uznałem, że założenie własnego tematu na forum też nie jest głupie, nadal liczę że ktoś mi dosadnie powie, tudzież pokaże palcem co mam robić :3