Jump to content
RaidFight.eu
  • Sign Up
Temis

SimpleHeaven

Recommended Posts

On 2/1/2020 at 11:01 PM, Temis said:

Dzień dobry, czy ktoś ze starego SH ma zamiar tu pograć? 

Cześć Temis 🙂 niestety chciałbym pograć, ale nie mogę.

Część 🙂 ano ja w zasadzie już konsolowiec, ale sentyment pozostał, dlatego też robię rozeznanie 😉 

Hello Tigrina 🙂

Hej, w SH  mnie nie było, ale co nieco pamiętam. Także się zastanawiam czy nie wrócić do L2 po tylu latach.

FGsUYXg.png😄

3 hours ago, Noa said:

Hej, w SH  mnie nie było, ale co nieco pamiętam. Także się zastanawiam czy nie wrócić do L2 po tylu latach.

FGsUYXg.png😄

Hej 🙂 czyżby Sylwia( Sheila ) tutaj ? sam bym chętnie pograł jakby nie musiał grać w grę "reallife" ^_^ ale na pewno konto założę, aby pogadać ze starymi wyjadaczami z niektórymi kontakt straciłem i nie mogę ich znaleźć.

On 2/4/2020 at 6:21 PM, Treys/DTM said:

Hej 🙂 czyżby Sylwia( Sheila ) tutaj ? sam bym chętnie pograł jakby nie musiał grać w grę "reallife" ^_^ ale na pewno konto założę, aby pogadać ze starymi wyjadaczami z niektórymi kontakt straciłem i nie mogę ich znaleźć.

To nie Sylwia, ale serdecznie Cię pozdrawia 😉

13 hours ago, Temis said:

To nie Sylwia, ale serdecznie Cię pozdrawia 😉

Również was pozdrawiam 🙂 miałem nadzieje, że ktoś ma kontakt do Hargo/Barola 🙂

Ale jaja. Po X latach tak dziś z nudów w pracy🤫 wpisałem raidfight w Google a tu start w niedzielę... Pozdrawiam wszystkich! Nie wiem czy będę grał bo jestem na innym etapie życia i aktualnie pogrywanie w Worldoftanks bardziej mi pasuje ale kto wie... 😀😀😀 Do Treysa już priv napisałem. Temis Sheila co u was? Musimy się umówić na jakiegoś TSa i powspominać przy farmieniu mobow. Kogo robicie? 😋

Edited by Hargo

8 hours ago, Hargo said:

Ale jaja. Po X latach tak dziś z nudów w pracy🤫 wpisałem raidfight w Google a tu start w niedzielę... Pozdrawiam wszystkich! Nie wiem czy będę grał bo jestem na innym etapie życia i aktualnie pogrywanie w Worldoftanks bardziej mi pasuje ale kto wie... 😀😀😀 Do Treysa już priv napisałem. Temis Sheila co u was? Musimy się umówić na jakiegoś TSa i powspominać przy farmieniu mobow. Kogo robicie? 😋

Jestem jak najbardziej na tak w jakąś sobotę 🙂

Posted (edited)

Część ludzi odeszło z RF po tym jak z ofa zrobili "free2play" i na Nai SH założyli właśnie Ci. 

Edited by Hargo

Witajcie 🙂 Też zagram, ale niestety już nie ma tyle czasu co kiedyś 😄 Dzisiaj wieczorem pewnie zacznę, chociaż sam jeszcze nie wiem czym grać.

6 hours ago, Eldiarell said:

Elo elo wszystkim. Ciężko powiedzieć czy ze starego SH dużo ludzi będzie. Pozdro

Cześć Eldi 🙂 ciekawe ilu starych graczy SH gra jeszcze.

Elo Treys. Na offie sporo grało. Teraz chyba tylko ja zostałem i kiszę tam ogora z ziomkami 🤪. Ciekawe tylko czy ktoś ze starego SH będzie tu śmigać. 

siema panienki

no prosze zbiera sie corasz to wieksza ekipa, stare mordy 😀

u mnie z czasem krucho, lecz nie ukrywam sledze nowy projekt na forum, narazie tylko na forum 😉

8 hours ago, Abi said:

siema panienki

no prosze zbiera sie corasz to wieksza ekipa, stare mordy 😀

u mnie z czasem krucho, lecz nie ukrywam sledze nowy projekt na forum, narazie tylko na forum 😉

Ja chociaż konto w grze mam i staram się wbić 20 lvl bezskutecznie haha 🙂 kupił bym trochę czasu

siema siema,

jednak dalej to java jesli chodzi o pliki, niedopracowana... oby ten wyscig szczorow, ktory teraz pewnie ma miejsce nie skonczyl sie tym ze za wykorzystywanie exploitow ludzie masowo zaczna odchodzic. 

za czasow l2dc stalo chociaz wiecej ludzi.. chociaz z drugiej strony pamietam poczatki 😂😂

moglby sobie Nekys juz darowac i postawic to chociaz na jakis ruskich plikach

dajcie jakis namiar na tsa jak ogarniecie 😀😀

Posted (edited)

Witam zgromadzonych 😄

Ja też zastawiam się nad pograniem trochę w wolnym czasie tutaj 😄

Edited by Mario