Jump to content
RaidFight.eu
  • Sign Up
Sign in to follow this  
Raghval

Pytanie odnośnie serwera i gry

Recommended Posts

Cześć,

Tak jak już kilka tematów niżej ktoś inny pisał, tak i ja jestem "nowym" graczem tej gry i chciałbym zacząć przygodę na tym serwerze, czy poradzę sobie nie mając prawie żadnej wiedzy? Grałem kiedyś trochę, ale byłem na ślepo prowadzony za rękę, a teraz chciałbym zacząć grać i najchętniej dołączyć do jakiejś grupy, która nauczy mnie co powinienem robić. Czy poziom trudności serwera nie będzie za wysoki dla nowego gracza? Prawdopodobnie grałbym gladem, bo mam już jakąś wiedzę o tej klasie aczkolwiek nigdy nie dotarłem do poważnego grania pvp, czy oprócz głównej postaci potrzebuję jakiegoś buffa albo czegoś? Z góry dzięki za jakiekolwiek rady 😄

jak chcesz sie nauczyc gry to probuj nowych rzeczy, czyli nie graj gladem. 

Co do buffera to dzisiaj kazdy robi sobie go na dualboxie, bo bez buffow ciezko sie gra. Ale gdyby z 50 osob gralo bufferami na mainie to watpie zeby byl problem ze znalezieniem buffera na serwie. I ludzie nie musieliby robic dualboxow z buffami. No ale ludziom nie wytlumaczysz.

Na dualboxie w sensie drugie konto i w 2 okienkach gra, ta? Kiedyś przyuważyłem, że bez buffów jest ciężko, ale to zależało od serwera, niektóre miały te buffy w miastach... Co do klasy no to jakoś podoba mi się po prostu postać sama w sobie, ale fakt że jeśli trzeba się czegoś nauczyć to trzeba eksperymentować. A jak w ogóle z ludźmi jeśli chodzi o komunikatywność, uda mi się znaleźć jakiegoś "nauczyciela"? XD